Adet düzensizliği yaşayan bayanım. 50 gün oldu. Bu 2-3 gündür beyaz akıntım var hamile miyim? 4 gebelik testim negatif çıktı

Tahlil.com Cevabı : Beyaz akıntının olması gebeliğin olup olmadığına dair kesin bilgi vermez.Gebelik şüpheniz var ise  kanda gebelik testi yaptırarak güvenilir bilgi elde edebilirsiniz.Adet düzensizliğiniz için bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.