Adet gecikmemden 15 gün sonra hamile olduğumu öğrendim sanırım geç döllenme oldu?

Adet gecikmemden 15 gün sonra hamile olduğumu öğrendim sanırım geç döllenme oldu. İlk beta hcg değerim 340, 3 gün sonra 677, 1 gün sonra 816 çıktı. Değerlerimin artışı normal mi? Bir de vajinal ultrasonda bakılmasına rağmen henüz kese görünmedi daha erken mi?

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normal görünüyor, gebeliğin 5. haftasında kese görülebilir..