Adet gördüm Adet gördüğüm için hamile değilimdir umarım?

şüpheli ilişkimden sonra 6 nisanda adet olmam gerekiyordu olmadım.10 nisan sabahı idrar testi yaptım negatif çıktı.10 nisan öğlene doğruda adet oldım.ilk sorum:hamile değilimdir demi? bu adet üstüne görme olabilirmi??bide acaba hamileysem bu kan diana 35 kullanıyorum.bu kan ondan olmuş olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.