Adet oldum ve 30da ılıskım oldu ve 1 nısanda kahverengı rengınde azda olsa bı sıvı geldı hamılemıyım?

 Bende bı soru sormak ıstıyorum ve kacgundur sorduğum sorulara cvp alamıyorum nedense yalnıs bıse sorduğumu düşünmüyorum sorum ıse 25 mart adet oldum ve 30da ılıskım oldu ve 1 nısanda kahverengı rengınde azda olsa bı sıvı geldı hamılemıyım hamıle degılsem bunun nedenı ne olabılır

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.