Adet sonrası bakılan beta hcg sonucu yeterli mi tekrar edilmeli mi

İlişkiden sonra adet oldum üstüne görme diye süphelendim sonraki ay yine günümde adet oldum adet bitiminden bir hafta sonra beta hcg baktırdım 0.26 çıktı ve sonraki haftada idrar testi yaptım negatif çıktı gebelik ihtimali var mıdır? Adet sonrası bakılan beta hcg sonucu yeterli mi tekrar edilmeli mi

Tahlil.com Cevabı : Tahlili tekrarlamanıza gerek yok.Anlattıklarınızdanyola çıkarak gebe olmadığınız anlaşılıyor.