Adetim 2 gün daha kısa sürdü.Hamile olabilir miyim?

Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdim adetim normal Zaman'ından bir hafta önce oldu. İlk başta kahverengi akıntı geldi sonradan beş gün adet oldum ama normalde yedi gün oluyordu adetim. sizce testi yapmam gerekir mi hamile olma ihtimalim var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuyla ilgili Tahlil.com 'a birçok soru gelmekte ve bizde bu soruları cevaplamaktayız.Sizde bu cevaplardan bilgi edinebilirsiniz.Anlattığınız durumda düzenli adet kanamanız olduğu için hamilelikten bahsedemeyiz.Adet süresindeki bu küçük değişikliklerin birçok sebebi olabilmektedir.