Adetim 2 gün gecikti fakat benim 2 ay öncesine kadar zaten düzensizdi sizce risk var mıdır?

Merhaba ben erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim onun iç çamaşırı vardı benimde üzerime boşalmadı fakat o bölgede cok sıvı oldugunu farkettim hemen lavaboya gidip o bölgemi peceteyle temizledim adetim 2 gün gecikti fakat benim 2 ay öncesine kadar zaten düzensizdi sizce risk var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür.