Adetim 4 gün daha devam etti. sizce hamile olma ihtimalim var mı? Bu ay adetim 4 gün gecikti.

 Geçen ay adetimin 2. günü sevgilim çıplakken ayakta vajina dudaklarıma bir kez sürttü. öncesinde 2 kez wc ye boşaldı ama hepsinde pen*sini yıkadı. daha sonrasında gelen akıntının bulaşmasından korkuyoruz.Adetim 4 gün daha devam etti. sizce hamile olma ihtimalim var mı? Not: Adetim bu ay 4 gün gecikti

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi adet gecikmeniz devam ederse gebelik tesyi yaptırmanızı öneriyoruz.