Adetim 5 gün sürdü adetimin 8. 10. 14 günlerinde içeriye boşalma olarak 3 4 kere ilişki yaşadım, 14

Tahlil.com Cevabı : Adetim 5 gün sürdü adetimin 8. 10. 14 günlerinde içeriye boşalma olarak 3 4 kere ilişki yaşadım, 14 günün akşamı koyu uzayan bi akıntı geldi iç çamaşırımda pembe leke vardı 15.16. Günler de de sarı akıntı başladı kokusuz, vajinamda tuhaf bi ağrı var çok fena gazım var şişkinlik var ayrıca uykuya da doyamıyorum göğüslerimde ara sıra ağrıyor test yapsam çıkarmı hamilelik durumu acaba hamile miyim?