Adetim geciktikten 23 gun sonra test yaptim negatif cikti adet belirtim var sadece belim hafif ağrıyor.

Adetim geciktikten 23 gun sonra test yaptim negatif cikti adet belirtim var sadece belim hafif agriyor goguslerim sisti ve agriyo her adetim duzensiz olur iliskiden 2 hafta sonra kan test yaptim oda negatifti sizce hala risk varmidir

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.