Adetime 10 gün kala kendimden şüphelendigim için test yaptırdım.kan testi ilk önce 5.2 pozitif cıktı bi hafta sonra 37.2

 Adetime 10 gün kala kendimden şüphelendigim için test yaptırdım.kan testi ilk önce 5.2 pozitif cıktı bi hafta sonra 37.2 cıktı ama doktor bi türlü içime sine sine hamilesin demiyor haftaya tekrar gel diyor nedeni nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592