Adetime iki gün kala beta testi 6,9 çıktı testi yaptırdığımın ikinci günü adet oldum hamilelik olabilir mi..

adetime iki gün kala beta testi 6,9 çıktı testi yaptırdığımın ikinci günü adet oldum adetimin 3 günü doktorum birkaç testle birlikte beta testi de istedi sonuç 48 olmuştu şaşırdık adetliyken beta yüksek çıktı iki gün sonra tekrar bakıldığında değer 54,61 oldu kimyasal gebelik olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik demek için değerlerin artışı oldukça azdır..