Adetin gecikmesinin 6. gununde negatif cikan idrar testinin uzerine

Adetin gecikmesinin 6. gununde negatif cikan idrar testinin uzerine her ihtimale karsi kan testi yaptirdim.Sonuc : 0.10.Herhangi bir yanlis cikma riski var midir kan testinde? Hamile olma riskim var mi?

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif çıkmış. Hamile değilsiniz. Bunun dışındaki riskleri değerlendirme şansımız yok.