Adetten 2 gün önce nişanlımla ilişkiye girdik, adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım acaba hamile olabilir miyim?

 Adetten 2 gün önce nişanlımla ilişkiye girdik ayın 16 sı adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım acaba hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız bir ilişki ise tabii ki hamile olma ihtimaliniz var.Adet tarihinizde en az 1 haftalık gecikme olursa test yaptırınız.