AFP 17.9 çıktı sizce nasıl?

AFP 17.9 ÇIKMIŞ LÜTFEN YORUMLARMISINIZ VE NE YAPMAM GEREKİYOR

Tahlil.com Cevabı : AFP testiniz yüksek çıkmış.Ancak tek başına yüksekliği sizi çok korkutmamalı.Bu testin ne amaçla istendiğini yazmamışsınız.Bazı kanserlerde yüksek çıktığı gibi çok alkol alıp,karaciğer fonksiyonlarında bozukluk olanlarda da yüksek çıkabilir.Bir dahiliye uzmanına danışmalısınız.