AHBs gt;1000.00 react HBs Ag 1.87 react çıktı bu ne anlama geliyor?

AHBs gt;1000.00 react HBs Ag 1.87 react çıktı bu ne anlama geliyor .bugün yeniden doktora gittik eşimede banada yeniden test yaptırdık 10 gün sonra yenidn tahlil sonuçlarını almaya gideceğiz

Tahlil.com Cevabı : Hem Anti HBS hem de HBSAG nin aynı anda reactive yani pozitif olması olağan değil, hem enfeksiyon var hem de bağışıklık var gibi bir durum anlaşılıyor.Bu da beklediğimiz bir durum değil.Doktorunuz o yüzden testi tekrar ettirmiş.