Akdeniz anemisi olduğumu doktorum söyledi.Akdeniz anemisi hakkında bilgi alabilirmiyim?

Doktorum Akdeniz anemisi olduğumu söyledi. Akdeniz anemisiyle ilgili çok fazla bilgim yok. Kansızlığım Akdeniz anemi siyle ilgili olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız nedeni Akdeniz Anemisi olabilir.Bu konuda sitemizde yayınlanmış Akdeniz Anemisine dair aşağıdaki yazıyı okumanızı öneririm.Akdeniz Anemisi yani Talasemi Nedir?