Akş 111 H 74-106 Tkş 152 %HbA1C 4.9 %4-6 Bu değerlere bakılarak şeker hastası olduğum söylenebilirmi

Akş 111 H 74-106Tkş 152%HbA1C 4.9 %4-6Bu değerlere bakılarak şeker hastası olduğum söylenebilirmi cevap için şimdiden teşekkürler...Diğer yapılan hematoloji,biyokimya,eliza ve idrar sonuçlarım normal aralıkta polislik için heyet raporu alıcam diğer polikiliniklerdende sağlam yazısı aldım acaba bir sorun teşkül edermi?

Tahlil.com Cevabı : Bozulmuş açlık şekeriniz ve glukoz tolerans bozukluğunuz var. Diyabet yani şeker hastalığınız yok ama şeker için adaysınız yani prediyabetiksiniz.