Alkolle çok fazla aram olmadığı için bende korkuyorum.Sizce hepatit olma ihtimalim nedir?

Merhabalar. Öncelikle 19 yaşındayım.Bugün kan tahlili yaptırdım.ALT(PC) değerim 122 ve AST(OT) 48 çıktı.Doktorum hepatitden şüpheleniyor.Alkolle çok fazla aram olmadığı için bende korkuyorum.Sizce hepatit olma ihtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı : İhtimal olabilir, testler yapılmadan birşey söylemek imkansızdır..