Allerjik bi rahatsızlıkla gitmiştim fakat allerjim daha sonra geçti. Kan tahlilimden romatolojiye sevk ettiler?

selam hocam. Allerjik bi rahatsızlıkla gitmiştim fakat allerjim daha sonra geçti. Kan tahlilimden romatolojiye sevk ettiler, sonuçlarım:wbc 3.74 ref 4-10mpv 5.65 ref 7.8-11ne% 83.1 ref 37-73ly# 0.252 ref 0.8-5.5ly% 6.73 ref 20.5-55.5eo# 0.060 ref 0.2-0.6ANA pozitif.Diğer değerler normaldi.

Tahlil.com Cevabı : Bazı romatizmal hastalıklarda ANA pozitif çıkabilir.Sizi de bu yüzden sevk etmişler.Bu arada lökosit değeriniz de ( wbc) hafif düşük, bu da normal değil