ALT 55.00 U/L 0 33 AST 67.00 U/L 0 32 Teste göre yüksek çıkmış görünüyor. Durum nedir?

Merhaba, 6 aylık kızım var. Son testinde ALT VE AST değerleri yüksek çıkmış. Üstteki açıklamada 7 gün-1 yaş 10-80 U/L normal deniyor. Testte ise; aşağıdaki şekilde yer alıyor. Test     Sonuç     Alt Limit     Üst Limit ALT    55.00 U/L    0    33 AST    67.00 U/L    0    32 Teste göre yüksek çıkmış görünüyor. Durum nedir?

Tahlil.com Cevabı : Referans değerlerine göre 80 değerine kadar normal sayılır..