Alt tahlilim 47 karacigerde bir problem oldugunumu gosterir.mi. Trigliseritim 559 cok acil sinyali anlamindami anlamaliyiz

Alt tahlilim 47 karacigerde bir problem oldugunumu gosterir.mi.Trigliseritim 559 cok acil sinyali anlamindami anlamaliyiz Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değerleri yüksek, bu konuda düzenli egzersiz ve diyet ilk aşamada bunları düşürmede etkili olacaktır.Doktorunuza da danışın gerek görürse ilave tahliller isteyebilir.ALT değerinde ciddi bir yükseklik yok.