ALT:140 AST:75 iken 1 ay sonrasında ALT:40 AST:21 olarak ölçüldü. Bir sorun teşkil eder mi?

Merhablar, CMV hepatiti teşhisi sonrasında yükselmiş olan ALT ve AST değerlerim yeniden normal sınırların altına düştü. ALT:140 AST:75 iken 1 ay sonrasında ALT:40 AST:21 olarak ölçüldü. Seviyeler normal sınırların içindeyken AST/ALT oranının 0.7 ve 1.4 aralığında olmaması bir sorun teşkil eder mi?

Tahlil.com Cevabı : Seviyelerinizin normale dönmesi yeterlidir..