Anemi tedavisi görmüştüm.Kan değerlerim yine düşük çıktı.

Tahlil sonuçlarım hgb:9.8, HCT:33.2, MCV:77.4, MCHC:29.5, MCH:22.7 Demir:28.8 vitb12:125 fol2:4.36.Geçen senede tahlil yaptırdım.Değerler bu şekilde çıktı. Sonra ilaç tEdavisi uyguladı doktor. 3 ay sonunda tahlil yaptı ve herşey normal çıkınca ilaç kullanımın bıraktım bu sene yine düşük çıktı. Bu kadar çabuk değişimi anlamadım.

Tahlil.com Cevabı : Anemi bulgularınız var.Özellikle anemi tedavisi sabır isteyen ve uzun süreli bir tedavidir.Ayrıca beslenmenize de dikkat etmelisiniz.Bu konuda bir diyetisyen size yardımcı olabilir