Annem komadin tedavisi görüyor. Kalp kapakçığında (sağ) sorun vardı. Ancak bacak ve göğsünde morluklar oldu. Acile götürdük PTZ INR ölçümlerinin yüksek olduğu s

Annem komadin tedavisi görüyor. Kalp kapakçığında (sağ) sorun vardı. Ancak bacak ve göğsünde morluklar oldu. Acile götürdük PTZ INR ölçümlerinin yüksek olduğu söyledi dozaj azaltıldı. Benim sorum bu annemi nasıl etkiler, yan etkilerini tehlike oluşturur mu? Nasıl bir tedbir almalıyız? Teşekkürler,

Tahlil.com Cevabı :

Belirli aralıklarla INR ölçülmesi yeterli şu aşamada