Annemde karaciğer büyümesi teşhisi kondu

iyi günler. annemde karaciğer büyümesi teşhisi kondu. doktora gittiğinde yapılan tahlillerde 1 yıldır KLFT yüksekliği, şu an KLFT (ALT-211 AST-189) , GGT-ALP yüksek, USG -Bulgu, Direkt bilurubin-0,28 , Alkalen fosfataz-119, GGT-52,2 , Pdu- 11,9 ,glukoz-148,8 , LDL kolesterol -146,9 çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer fonksiyon testlerini gösteren anzimler yüksek. Bir gastroenteroloji veya hepatoloji uzmanına muayene olmalısınız.