Annemin trombosit ve alyuvarları çok yüksek

Annem 72 yasinda ve 6 aydir trombosit degerler 650 falan.alyuvarlarda 12,90.akyuvarlar 5,3 . doktor simdi onkplojiye sevk verdi. bunun ardinda ne olabilir sizce? cok korkuyorum :(( saygilar ve tesekkürler simdiden..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları normal değil annenizin, muhtemelen bir kan hastalığı geçiriyor. Hematoloji bölümünde periferik yayma başta olmak üzere yapılacak tahlillerle tanı koyulacaktır.