Anormal çıkan sonuçlarım;

Merhaba, 31.12.2013 tarihinde genel kan ve idrar tahlillerimi yaptırdım. Anormal çıkan sonuçlarım; % Eosinofil % 5,1 ( 0,9 - 2,9 ) İdrarda Total Protein ( Spot ) 12,68 ( 0 - 0 ) İdrarda Kreatinin ( Spot ) 228 ( 0 - 0 )

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizi tekrarlatmanızı ve nefroloji uzmanına başvurmanızı öneririz..