Anti HAV IgM -negatif HAV IgG- pozitif HBeAg-negatif Anti HBe- negatif Anti HBc IgM-negatif

Anti HAV IgM -negatif HAV IgG- pozitifHBeAg-negatifAnti HBe- negatif Anti HBc IgM-negatifAnti HBc-negatif Anti HBs-Y.pozitifAnti HCV- negatifHBsAg(kalitatif) negaif negatif 18 yaşındayım ve karaciğerimden biyopsi olacağım açıklarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarında aktif bir enfeksiyon bulgusu yok.Biyopsi sonrası daha detaylı bilgi alınacaktır.