Anti HBc IgM (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.1(Non-Reactive)0 - 0.89?

Anti HBc IgM (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.1(Non-Reactive)0 - 0.89İNDEXAnti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 5(Non-Reactive)0 - 9.99mlProtrombin zamanı (koagülometre) PTZ:9.1 9.1 - 12.1snTEST SONUCLARIM BUNLAR BIR PROBLEM VARMIDIR.TESEKKURLER SIMDIDEN

Tahlil.com Cevabı : yoktur