Anti Hcv sonuclarim su sekilde cikti ne anlama geliyor sonuc1.02 referans degerler 0-0.89 <0,9 S/CO NEGATIF 0,9-1 S/CO belirsiz?

Anti Hcv sonuclarim su sekilde cikti ne anlama geliyor sonuc1.02 referans degerler 0-0.89 <0,9 S/CO NEGATIF 0,9-1 S/CO BELIRSIZ >=1,0 S/CO POZITIF

Tahlil.com Cevabı : Anti HCV test sonucunuz pozitif çıkmış.Doktorunuz muhtemelen doğrulayıcı testler de isteyecektir.