Anti HIV 1+2 negatif 0,001 <0,90 seklinde sonuç verdi. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhabalar, korunmasiz supheli iliskiden 10 hafta sonra yaptirdigim elisa testimin sonucu, anti hiv 1+2 : negatif 0,169 <0,90 ve 13 hafta sonra yaptirdigim test sonucum anti hiv 1+2 negatif 0,001 <0,90 seklinde sonuc verdi. Bu tarihler dogru sonuc icin yeterli midir? Bu konuyu unutabilir miyim artik

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir linkimizden faydalanabilirsiniz..