anti HVC – SONUC 0,282 NORMAL DEĞER 0,00-0,99

Yaklaşık 1 yıl önce ilişki yaşadım gecenlerde bayanın hasta olduğunu duydum ve hemen doktora gittim elisa testi yaptıdımanti HVC – SONUC 0,282 NORMAL DEĞER 0,00-0,99ANTİ HIV – SONUC 0,489 NORMAL DEĞER 0,00-0,99HBSAG – SONUC 0,611 NORMAL DEĞER 0,00-0,99doktor soru nolmadığını söyledi ama yinede icimde hep bir korku ile bakıyorum bu sonuclar sizce ilerde değişiklik yaparmı ve bu testin daha kapsamlısı varmı onu önerirmisiz.

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normal.Bu testler şimdilik yeterli