Anti KU testi taptırdım düşük sebebiyle, sonuç pozitif çıktı.Anti KU pozitifliği nedir?

Merhabalar tahlil yaptırdık düşük sebebiyle anti ku diye bi sonuç pozitif çıktı bu ne demek acaba

Tahlil.com Cevabı : Düşük sebebiyle nedenin araştırılmasına yönelik bir çok tahlil yaptırılmaktadır.
Doktorlar gerek gördüğünde Anti KU testi de isterler.
Normalde Anti KU testinin negatif olması beklenir.Pozitif çıkması beklenen bir durum değildir.Doktorunuz klinik durumunuzu takip ederek gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.