Anti tpo antikor 190.9 yorumlarsanız çok sevinirim.

merhaba ben 28 yaşında hipertiroidi hastasıyım bu ay yaptırdığım hormon sonuçları şöyle üserbest T3 4.12serbest T4 1.50TSH 5.559Anti tpo antikor 190.9 yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : NESLİHAN HANIM, yukarıdaki yazı başka hiçbir sitede bulamayacağınız tiroid testleri ile ilgili kendinizin de yorum yapmanızı sağlayacak bir yazı.Testlerinizle ilgili bilgi dikkatli okursanız bu yazıda fazlasıyla var.Ben yine de kısaca sizi bilgilendireyim, TPO pozitifliği ve TSH yüksekliği Hashimato tiroiditi bulgusudur.