Antibiyotık kullanmalı mı hocam yoksa bol su icmeye devam mı etmeli.tesekkurler.

Merhabalar Hocam 9 haftalık gebelik mevcut pH 7 Ref deger 4.6-6.8 Dansite 1.022 ref deg 1.003-1.030 Eritrost negatf lokosit negatf Ref deg 0-2 yassı eptel 18HPF Baktri cokaz lokosit 2 HPF idrar kültürü üreme olmadı. Antibiyotık kullanmalı mı hocam yoksa bol su icmeye devam mı etmeli.tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre enfeksiyon görünmüyor, tedaviye gerek yoktur..