Antihbcıgm testini yaptırdım ama hastane İstanbul'a yollayacaklarını söyledi bana çok pahalıya mal olur mu fiyat olarak ACİL CEVAPLAYIN LÜTFEN

Tahlil.com Cevabı : .Her hastanenin,laboratuvarın fiyatları aynı olmayacağı için konuyla ilgili  bilgi almak için ilgili hastaneyi arayarak bilgi almanız gerekmektedir