Antikardiolipin IgG 6.10 U/mL 0 – 10, Antikardiolipin IgM Y * 20.49 U/mL 0 – 10 yorumlar mısınız?

Tüp bebek sonucu şuanda 5 haftalık hamileyim.celexane iğne ve coraspin kullanıyorum.Bende pıhtılaşma olmadığı söylendi ama yinede emin olamadım.İlaçları bırakınca bişey olur diye korkuyorum.Yorumlar mısınız? Antikardiolipin IgG 6.10 U/mL 0 – 10Antikardiolipin IgM Y * 20.49 U/mL 0 – 10 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Antikardiolipin IgM pozitifliği anlattığının problemi destekliyor,doktorunuz buna göre takip ve tedavinizi planlayacaktır