Antikardiyolipin ıgg 28,97 referans0-20 ıgm 6,02 referans 0-20 lupus antikoagulan tarama49,4 referans 20-42 çıktı.

antikardiyolipin ıgg 28,97 referans0-20 ıgm 6,02 referans 0-20 lupus antikoagulan tarama49,4 referans 20-42 tüp bebek yaptırdım aspırın kullanmıyorum sızce gerek varmı öncekilerde kullanmıştım bunda doktor vermedi ama bu tahlil sonuçlarını gösterdimmi bilmiyorum aklıma takıldı şimdiden teşekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bu tahliller genellikle düşük riski olan kişilerde yapılır. Kardiyolipin ve lupus antikoagulan testleriniz yüksek çıkmış.Tüp bebek girişimizi takip eden doktorunuz detaylı bilgi verecektir.