Antitrombin,Protein – C,Protein – S değerlerimi değerlendirir misiniz?

Antitrombin III Aktivitesi (AT III) 73.03 75 – 125 %,Protein – C 88.36 70 – 140 %,Protein – S 78.95 50 – 130 %,Anti-Kardiolipin IgM 11.5 0 – 0 U/mL,Anti-Kardiolipin IgG 5.1 0 – 0 U/mL 20/01/2011 kan değerlerim.Bu tahlillere göre kanda pıhtılaşma var diyebilirmiyiz. teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Antitrombin aktiviteniz bir miktar düşük ve bu da pıhtılaşma bozukluğuna neden olabilir. Gebelikte oluşan düşükler için soruyorsanız düşük nedeni olabilir. hematolojiye başvurun…