B-hCG <0,100 mIU/mL referans aralığı 0-5,6 gebelik var mıdır?Adetime 10 gün var acil cevap lütfen.Kist var 4 cm gebe kalınır mi böyle?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamında.Ancak beklenen adet tarihinden önce yapılan gebelik testleri yanıltıcı olabiliyor.Adet tarihinizde gecikme olması durumunda testi tekrarlayabilirsiniz.