B-HCG 478 gebelik kesesi görülmedi!

adet tarihim 1 ocak.3 şubatta doktora gittim B-HCG 478 çıktı.gebelik kesesi görünmedi.Ya çok küçük olduğu için ya da dış gebelik olabilir dedi doktor.15şubatta tekrar gittim.Vajinal ultrasona göre , gebelik kesesinin çok küçük olduğu bebeğin yavaş geliştiği büyük olasılıkla düşük olacağı söylendi.18 şubatta başka doktora gittim.Yine vajinal ultrasonda Keseyi göremedi.Dış gebelik ihtimaline karşı B-HCG istedi.Sonuç 3501 , referans aralığı ise 0-5 mIU/ml çıktı.19 şubatta da çok az kanamam oldu.Normalde bebek SAT a göre 7+2 olmalı. Durumum hakkında bilgi verirseniz çok teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizin yüksek olması gebeliği gösteriyor ancak ultrasonda görülmemesi ise dış gebelik ihtimalini akla getiriyor.