Baba olma ihtimalim vardır umarım

Miktar : 3 ccPH : KaleviVizkozite : YogunLikefaksiyon Süresi : 15 dkAglütinasyon : NegatifSperm Sayısı : 16.000.000 / cm3LS Seri : % 60LS Orta :%20LS Hareketsiz :%201. saatte seri hareketli :%20Mikroskopi : 2-3 lökosit görüldü.. Baba olma ihtimalim vardır umarım..!!

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınız normalin altı çıkmış.Diğer parametreleri de normal değerleri ve açıklayıcı bilgileri belirtmeden göndermişsiniz