Babamın hemogram değerlerinden anormal çıkanlar şunlar; WBC: 75.3, Lenfosit%: 85.7...

Babamın hemogram değerlerinden anormal çıkanlar şunlar; WBC: 75.3, Lenfosit%: 85.7Nötrofil%: 9, Lenfosit: 64.5, Mid: 4 Başka birşey için gittiği KBB uzmanı bu değerler için doğruca onkoloji bölümüne gitmesini istemiş, doğru bölüm müdür?

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada Hematoloji daha anlamlı