Babamın yapılan birinci elisa testinde anti hcv 2.594 degeri ile pozitif 15 gün sonra yapılan tesstte ise anti hcv 0.672 negatif çıkdı yorumunuz nedir teşekkürler.

Babamın yapılan birinci elisa testinde  anti hcv 2.594 degeri ile pozitif 15 gün sonra yapılan tesstte ise anti hcv 0.672 negatif çıkdı  yorumunuz nedir teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda ilk test pozitif iken ikinci test negatif çıkmış.Bazı durumlarda HCV testlerinde yalancı pozitif sonuçlara rastlanılmaktadır.Dilerseniz HCV tetsini tedbiren bir başka merkezde de tekrarlatabilirsiniz.