Bademcıklerım Acıyordu doktora gttm ıgne verdı kan tahlili yaptılar sonucu görunce tekrar ıgne verdı enfeksıyon dedi endıselenıyorum cevaplarmısınız

WBC 13.3 WBC referans Aralığı 3.0 12.0 NE# 10.6 NE# 1-1 - 9.6 LYM% 11.2 LYM# 15 - 50 Bademcıklerım Acıyordu doktora gttm ıgne verdı kan tahlili yaptılar sonucu görunce tekrar ıgne verdı enfeksıyon dedi endıselenıyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız enfeksiyonla uyumludur, korkulacak bir durum yoktur..