Bağırsak kurdu için doktora gideceğim orada kan tahlili olabilirmiş.Sigara içtiğim orada ortaya çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır.Özel nikotin testi yapılmadığı sürece sigara içtiğiniz anlaşılmaz.Ancak ailenizden değil sağlığınızı tehlikeye atmaktan korkun.Ve bir an önce sigarayı bırakarak kendinize büyük bir iyilik yapın.