Bakire olduğum için sürtünme yolu ile ilişki yaşamıştım vajina bölgemde boşalma olmadı ancak zevk suyu muhabettinden şüphelendim.

 Bakire olduğum için sürtünme yolu ile ilişki yaşamıştım vajina bölgemde boşalma olmadı ancak zevk suyu muhabettinden şüphelendim ilişkiden 6 gün sonra adetim normal şekilde oldu 2. adetimde zamanında oldu bu zaman ıcınde idrar ve kan testide yaptım onlarda negatifdi yinede bir sormak ıstedim

Tahlil.com Cevabı : Gebelikle ilgili bir durum yok ortada, düzenli bir adet dönemi geçirmişsiniz  ve testleriniz negatif çıkmış.