Bakireliği devam ediyor. Hamilelik olabilir mi?

 Daha önce cevapladığınız soruları okudum sanırım ben anlatamadım zevk suyu vajina yanaklarının iç kısmına değmiş olabilir belkide içinede gitmiş olabilir ama bakireliği yerinde hamilelik pek mümkün gözükmüyor dediniz yaştan dolayımı

Tahlil.com Cevabı :  Eğer adet döngüsü başlamış ise korunmasız yaşanan her ilişkide hamileliğin oluşması mümkün.  Zevk suyu ile hamileliğin oluşumu ise oldukça düşük bir ihtimal. Bakireliğin devamlılığı doğurgan dönemindeki (adet gören) kadınların hamile kalmasını engellemez.