Balgamla birlikte ağzımdan kan geldi ve benim böbreğimde leke var uzun zaman önce tedavimi bıraktım.

18 yaşındayım ve yüksek tansiyon hastasıyım . gecenlerde bi kaç gün üst üste balgamla birlikte ağzımdan kan geldi ve benim böbreğimde leke var uzun zaman önce tedavimi bıraktım. sabah kalkar kalkmaz 3 yada 4 tane aç karna sigara içiyorum ve çok öksürüp balgam atıyorum. Neyim var ??

Tahlil.com Cevabı : Bir göğüs hastalıkları uzmanına gidip muayene olmalısınız.Buna göre gereken tahlilleri isteyip tanınızı koyacaktır.